Piotr Bielawski Radio

Ether jazzu – blog na temat muzyki Piotra BielawskiegoPiotr Bielawski Blog:

10 wywiadów na 10-lecie Etheru Jazzu: Mateusz Smoczyński

I 10 lat Etheru Jazzu minęło!

Ważnych 10 lat. Dla mnie, jazzu… tak naprawdę wszystkiego, co wokół się działo. To był niezwykle ciekawy czas, w którym diametralnie zmieniła się nasza rzeczywistość.

Zanim Ether Jazzu ulegnie zmianie, zgodnie z wymogami czasu, w którym rzeczywistość wirtualna także ulega zasadniczym przemianom, zapraszam na 10 wywiadów, które postanowiłem przeprowadzić na 10-lecie mojego blogu.

A porozmawiam przede wszystkim z artystami, z którym bardzo często miałem okazję spotykać się w ostatnich dziesięciu latach. Z niektórymi udało mi się nagrać wiele wywiadów, które można odnaleźć na moim kanale YT.

https://www.youtube.com/@etherjazzu7315

Z innymi wielokrotnie widziałem się na koncertach, słuchałem ich muzyki, ale jakoś nie było czasu, albo miejsca na włączenie kamerki.

Jest jeszcze wielu, z którymi powinienem porozmawiać z okazji 10-lecia Etheru Jazzu. Obiecuje, że tych pierwszych dziesięć wywiadów stanowi pierwszą serię, która na pewno będzie miała swoją kontynuację.

Tymczasem czas na drugi z wywiadów na 10-lecie mojego blogu. Z Mateuszem Smoczyńskim spotkałem się podczas Enter Enea Festival 2023. Usiedliśmy w przerwie między koncertami, by porozmawiać w przepięknych okolicznościach przyrody, z jeziorem w tle. I komarami, które w pewnym momencie przestały być tylko elementem tego tła :).

Panie i Panowie, oto Mateusz Smoczyński, dla którego wszystko, co wypracował przez ostatnich 10 lat, stanowi podstawę do dalszych działań artystycznych.

Poleć znajomym / udostępnij: