Piotr Bielawski Radio

Ether jazzu – blog na temat muzyki Piotra BielawskiegoPiotr Bielawski Blog:

Jedziemy na Sopot Jazz Festival 2014? Koniecznie!

Przecież opisywałem ubiegłoroczny Sopot Jazz Festival przed chwilą… o rany, czyli rok temu! Naprawdę jestem zaskoczony myślą, jak ten czas leci. Niewyobrażalnie szybko, to prawda.

Iluzja, że coś się niedawno zakończyło powstaje, gdy wydarzenie przynosi wiele niezapomnianych emocji, a one nie zacierają się w pamięci, choć przypuszczalnie powinny, wypierane przez kolejne, równie ciekawe i ważne.
Tymczasem, jesteśmy w stanie odtworzyć w szczegółach wszystko, co widzieliśmy i słyszeliśmy, nawet po wielu latach.

Właściwie już wyjaśniłem, dlaczego Ether Jazzu znowu się pojawi na tym festiwalu, więc mógłbym zakończyć, linkując i zapraszając: http://www.sopotjazz.pl/,
jednak chciałbym, zwrócić uwagę na wyjątkowość spotkań z artystami podczas Sopot Jazz Festival.

No cóż, mój sentyment może nie przekonywać, ale muzycy, którzy występują w Sopocie, za każdym razem są potwierdzeniem myśli organizatorów, by było wyjątkowo i oryginalnie.

Proszę powrócić do zdarzeń sprzed roku i zobaczyć, o kim wtedy pisałem, a potem spojrzeć na zestaw wykonawców Sopot Jazz Festival 2014.

Matthias Schubert & RGG, Trilok Gurtu, Grzegorz Nagórski Quartet, Miroslav Vitous, Mircea Tiberian Quintet- dla mnie nad wyraz ciekawy zestaw do posłuchania 🙂

Na dodatek w jednym czasie i miejscu tyle się zdarzy…

Do zobaczenia więc w Sopocie 8.10-12.10.2014!

Poleć znajomym / udostępnij: