Piotr Bielawski Radio

Ether jazzu – blog na temat muzyki Piotra BielawskiegoPiotr Bielawski Blog:

WYBIERZ 10 NAJLEPSZYCH POLSKICH PŁYT JAZZOWYCH 2023! Z OKAZJI 10-LECIA ETHERU JAZZU – 10 ZESTAWÓW PO 10 PŁYT DLA GŁOSUJĄCYCH!!!

Dla „lubiących” Ether Jazzu” mamy do rozlosowania 10 zestawów, zawierających 10 polskich płyt jazzowych – w plebiscycie na NAJLEPSZĄ POLSKĄ PŁYTĘ W POLSKIM JAZZIE 2023!

Tym razem, z okazji 10-lecia Etheru Jazzu, opublikujemy listę 10 płyt, które zwyciężą w naszym plebiscycie. W kolejności zgodnej z ilością oddanych głosów.

Wystarczy “lubić” Ether Jazzu”, wybrać 10 płyt wydanych w 2023,

przysłać swoje propozycje

do 15 stycznia 2024:

etherjazzu@gmail.com

Pierwsze miejsce wskazane w mailu otrzyma 10 punktów, drugie – 9 punktów, trzecie – 8 punktów, czwarte – 7 punktów… dziesiąte – 1 punkt.

Dodatkowo można napisać krótką recenzję dowolnej polskiej płyty jazzowej, bądź koncertu roku 2023, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną.

10 obiecanych zestawów z 10 płytami otrzymają:
6 zestawów – wylosowane osoby spośród wszystkich uczestników plebiscytu.
1 zestaw – pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje płytę, która wygra w plebiscycie. Jeśli takiej odpowiedzi nie będzie, płyta zostanie dołączona do puli nagród, czyli zestawów do rozlosowania – zgodnie z poprzednim punktem.
3 zestawy – autorzy najciekawszych recenzji polskich płyt jazzowych roku 2023. W przypadku braku recenzji, bądź nie przyznania nagrody w tej kategorii, zestawy wrócą do puli losowanych nagród – zgodnie z punktem pierwszym.

Ether Jazzu zachowuje prawa do zamieszczenia najlepszych recenzji. Recenzje zostaną podpisane nazwiskami autorów jedynie za ich zgodą, bądź nie zostaną opublikowane.
Lista wylosowanych osób nie zostanie opublikowana ze względu na ochronę danych osobowych.

Szczęśliwcy otrzymają maila w celu ustalenia, w jaki sposób przekazać wygranej, w terminie do 20.01.2024.

Zapraszam do zabawy –
Piotr Bielawski

Poleć znajomym / udostępnij: